Jsme více jak 30 let na trhu

Jsme více jak 30 let na trhu

Lucie Harries: Jsem více jak 30 let v jednom oboru, ale tento rok bude zlomový! Na první pohled křehká žena, na ten druhý sebevědomá podnikatelka, která od samého začátku svého podnikání věděla, kam směřuje. Lucie Harries, majitelka a výkonná ředitelka Tiskárny Ofset Valeš v severočeském městě Liberec. Vedení firmy s celým týmem převzala Lucie do svých rukou od svých rodičů v roce 2017. Tiskárna ale funguje na trhu již přes 30 let.

04.03.2021
Naučte se orientovat v gramážích papíru!

Naučte se orientovat v gramážích papíru!

Vybrat tu správnou gramáž papíru pro tiskoviny je mnohdy oříšek. Proto jsme pro vás připravili základní přehled gramáží a jejich použití v praxi. Nejprve si ale vysvětlíme základní pojmy. Víte, co vlastně gramáž papíru je?

05.11.2020
Jak přežít jazykovou korekturu?

Jak přežít jazykovou korekturu?

Možná tomu nebudete věřit, ale právě psaní textů nepatří k oblíbeným činnostem. Obzvlášť u skupiny lidí, která tuší, že v této disciplíně není ta nejlepší. A vlastně právem, protože je to opravdu úkol nelehký. O to více, pokud jde o texty na weby. Zde se ještě musí vše optimalizovat pro vyhledavače, aby to vůbec mělo nějaký smysl. Řekneme vám základní pravidla, jak vše přežít a nezbláznit se z toho.

24.09.2020
Každý je vnímáme po svém. Každý máme svůj barevný svět!

Každý je vnímáme po svém. Každý máme svůj barevný svět!

Přemýšleli jste někdy o tom, že právě barvy máme ve své mysli stále? Vidíme je všude kolem nás a vnímáme je. Ale každý jinak, každý po svém.

27.07.2020
Firemní identita je něco jako udělat dojem na prvním rande!

Firemní identita je něco jako udělat dojem na prvním rande!

Pokud dokážete zapůsobit na prvním setkání, máte téměř vyhráno. Ano, to platí a nejen při setkávání lidí nebo na pracovních schůzkách, ale také u značek a produktů. Nebo byste si koupili něco, co se vám nelíbí a co na vás nezapůsobilo? My tedy rozhodně ne! Proto se dlouhodobě zabýváme i firemní identitou, jinak řečeno „corporate identity“.

25.05.2020
Držíte se trendů v grafice pro letošní rok?

Držíte se trendů v grafice pro letošní rok?

Každý rok je to stejné. S novým obdobím přichází i nové trendy. A to nejen v módě a v interiéru, ale i v grafickém designu. A právě ten nás zajímá a tak jsme zapátrali po žhavých novinkách.

07.03.2020
Máte formáty papírů v hlavě?

Máte formáty papírů v hlavě?

Slovo papír zní tak jednoduše a jasně. Každému se vybaví na první dobrou formát A4. Nejvíce používaný formát do všech tiskáren. Druhou příčku obsadila A3. Máte formáty v malíku,? Víme, že zcela snadné to není. A proto vám nyní dáme několik pomocných informací.

20.01.2020
Šetřete čas, šetříte tím i svůj budget!

Šetřete čas, šetříte tím i svůj budget!

V minulém tématu jsme vám vysvětlili, jak dodat kvalitní tisková data pro výrobu tiskovin. Dnes vám řekneme, jak správně a efektivně předat podklady grafikovi, když si sami na přípravu dat netroufáte.

06.11.2019
Grafické podklady nemusí být vždy pohroma!

Grafické podklady nemusí být vždy pohroma!

Známe to všichni, čas je proti nám, potřebujeme rychle připravit nový produktový leták. Na jeho zpracování nemáme ani čas, ani dostatek peněz. Tak se do toho jednoduše pustíme sami a pohroma je na světě. A tak jsme v našem blogu pro vás připravili několik drobných rad, jak správně pro nás tiskaře připravit tisková data. Na co si tedy dát pozor?

20.08.2019
Digitální nebo ofset?

Digitální nebo ofset?

Nevíte? Tak pozorně čtěte! Pro většinu z nás není rozdíl v digitálním tisku a ofsetu. Všichni chceme kvalitu, rychlé dodání a super cenu! Stejné je to i s běžným nákupem pro rodinu. Rozdíl je v tom, že v potravinách si poradíme sami. Nebo to prostě vyzkoušíme, když nám to nechutná, příště to nekoupíme ...

10.06.2019

Kontakt

OFSET VALEŠ, s.r.o.
Ruprechtická 138, CZ - 460 14 Liberec 14
Tel.: 482 726 800
CZECH REPUBLIC
info@ofsetvales.cz

Tel. kancelář: +420 482 726 800
Tel. DTP studio: +420 482 726 802
Mobil: +420 602 419 792
+420 602 250 734

Otevírací doba: Pondělí až pátek 9 - 16 hodin

Tiskárna Ofset Valeš Ruprechtice Liberec